גבעת התחמושת - אתר לאומי
LOGO heb_mini-site.png
שעות פתיחה:
א'-ה' 9:00-17:00
ו' 9:00-13:00
שפות הדרכה:
עברית, אנגלית, רוסית
מיקום:
זלמן שרגאי 5, ירושלים. למפה לחצו כאן
info@g-h.org.il
02-5829393
אתגר צילום בינלאומי - ירושלים
מוזיאון גבעת התחמושת
המוזיאון החדש - המערכה על ירושלים במלחמת ששת הימים
רשימת אתרי המורשת
לאתר מועצה לשימור אתרי מורשת בישראל
חדשות
קרן קימת לישראל יחד עם JNF ארה"ב, גבעת התחמושת, משרדי החוץ, התיירות, ירושלים ומורשת, לע"מ ובתמיכת HP (סאיטקס ואינדיגו) ו-Venture Partners PICO, קוראים לצלמים ובעלי צילומים של ירושלים להעלות תמונות שצולמו בירושלים ברוח שיתוף פעולה חובק עולם:

אתגר צילום בינלאומי - ירושלים

באתר GuruShots
26.1-15.3.17

כל צילום, מכל זמן, מכל זווית - בואו להציג את ירושלים שלכם לעולם: האם צילום של רגע ירושלמי, סמלי, אנושי, מכונן ונדיר נמצא אצלכם?!
שתפו אותו ב-JERUSALENS#  (בכפוף לתקנון)

עושים היסטוריה! אוספים ומדרגים ביחד את אוסף תמונות ירושלים הגדול אי פעם

פרס כספי מצטבר של 10,000 דולר לארבעת המקומות הראשונים!
ספרו לחברים, תייגו #Jerusalens

בשלב הראשון שימשך עד 28.2.17 מוזמן כל אדם להעלות כל תמונה מכל תאריך על ירושלים (בכפוף לתקנון באתר GuruShots).

בשלב השני החל מ-1.3.17 ועד 19.3.17 מוזמנים כל גולשי הרשת לדרג את התמונות שהועלו, במטרה להציף את התמונות המרגשות ביותר, בדגש על צילומים המציגים את המכנה המשותף הרחב ביותר מירושלים רבת הפנים והנופים. ארבעת המקומות הראשונים יזכו בפרס כספי מצטבר של 10,000 דולר.

מכ-400 המדורגים העליונים יבחר צוות האוצרים 100 תמונות נבחרות לתערוכה מרגשת וייחודית שתפתח באביב 2017 בגבעת התחמושת, ותושק בהמשך במקומות נוספים בעולם.

תמונות התערוכה ייבחרו על ידי מנטורים ואוצרים מקצועיים: דוד רובינגר, רינה קסטלנובו, זיו קורן, גלי תיבון ואבי אוחיון. יזם ומנהל: אלון ולד, גבעת התחמושת.

GuruShots היא חברת סטארט אפ ישראלית המפעילה את פלטפורמת תחרויות הצילום המקוונת הגדולה והפעילה בעולם. באמצעות שילוב חדשני בין תחרויות צילום לפורמט של משחק יצרה החברה סביבה המחברת חובבי צילום מרחבי העולם ,מלמדת ומעוררת השראה. המשחק מאפשר דרך מהנה במיוחד עבור צלמים לקבל חשיפה, לקדם את התמונות שלהם ולזכות בפרסים.


 
 

 
Facebook Email Twitter More...
099.png